...

Pirmie attēli no Fujifilm X-T100

Pēc tam, kad ir publicēts pilns jaunās bezspoguļa kameras X-T100 specifikāciju saraksts, ir publicēti arī pirmie attēli. Sagaidāms, ka Fujifilm paziņos par jauno kameru 2023. gada 24. maijā.

Fujifilm

X-T100 ir daudzas tādas pašas funkcijas kā X-A5, taču atšķirībā no X-A5 X-T100 būs 0,62x palielinājuma elektroniskais skatu meklētājs ar 2,36 miljoniem.punkti, kā arī 3 duci noliektā skārienekrāna ar 1,04 miljoniem pikseļu.punkti.

Citas atšķirības ietver lielāku atmiņas buferi, kas ļauj X-T100 ierakstīt līdz 30 JPG failiem ar ātrumu 6 kadri sekundē un neierobežotu skaitu ar ātrumu 3 kadri sekundē. Ar tādu pašu 6 kadru/s ātrumu X-A5 ieraksta tikai 10 failus un 50 failus ar ātrumu 3/x. Citas izmaiņas ietekmēs video ierakstīšanas laiku. Ar X-T100 varēs uzņemt 30 min. filmas gan 4K/15 kadru sekundē, gan 1080p/60 kadru sekundē. X-A5 gadījumā šis laiks ir 5 minūtes 4K/15 kadru sekundē un 14 minūtes 1080p/60 kadru sekundē.

Fujifilm

Bezspoguļa kameras

Tā kā abām kamerām ir viens un tas pats NP-W126S akumulators, šis veiktspējas pieaugums ietekmēs X-T100 akumulatora darbības laiku. Jaunākā kamera uzņem līdz pat 20 kadriem mazāk nekā tās priekšgājēja. X-T100 būs arī par 100 gramiem smagāks. Tomēr šie trūkumi šķiet nenozīmīgi salīdzinājumā ar gaidāmās kameras jaunajām iespējām un ir sava veida kompromiss.

Novērtējiet šo rakstu
( Vēl nav vērtējumu )
Apala Lacis

Kamēr atceros, vienmēr esmu bijis apburots ar apkārtējās pasaules skaistumu. Jau bērnībā es sapņoju par telpu radīšanu, kas ne tikai iepriecina, bet arī ietekmē cilvēku labklājību. Šis sapnis kļuva par manu vadmotīvu, kad nolēmu iet iekštelpu dizaina ceļu.

Sadzīves tehnika. Televizori. Datori. Foto aprīkojums. Atsauksmes un testi. Kā izvēlēties un iegādāties.
Comments: 1
  1. Uģis Zariņš

    Kādi ir pirmo Fujifilm X-T100 attēlu iespaidi? Vai jūs varētu dalīties ar kādu informāciju par kameru? Es interesējos par to, vai tas ir vērts iegādāties un vai tas ir labs fotoaparāts! Paldies!

    Atbildēt
Pievienot komentārus